Shitet Banesa 85m2,Kati-VII-Rruga 12qershori 43/16B

 1. Shitet : Banesa
  Kuadraturë: 85 m2
  Kati;VII
  Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,depo,dy dhoma fjetje,wc+b, dhe dy terasa.
  Adresa: Në Rr.12 qershori mbrapa Mrk.Viva fresh store
  Pronar;Shqiptarë
  Dokumentacion;Në Rregullë
  Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

Details

ID : 1574
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 85 m2
Address : Rr. 12 Qershori
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.