-Shitet banesa 86.75m2 Ferizaj

Shitet;banesa
Kuadraturë; 86.75
Banesa: dy dhoma gjumi sallon+kuzhin banjo dhe terase
Adressa;Rr.Sejdi Sejdiu
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2229
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 86.75 m2
Address : Rr. Sejdi Sejdiu
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.