SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria

Shitet: Banesa
Kuadratura: 89.90m2
KatI:-II-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,,wc+b, terasë .
Adresa: Rr Driton Islami ”(Lagjja Iliria)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton Islami ” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2224
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 89 m2
Address : Lagjia Iliria
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.