Shitet banesa 89m2 kati -VII- Ferizaj

Shitet : Banesa
Kuadraturë: 89m2
Kati: -VIII-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc,wc+b dhe terase
Banesa posedon dhe hapesire parkingu (Garazhe)
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Rr.Afer shkolles fillore Gjon Serreqi

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, info@agjensioni-lina.com

Details

ID : 550
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 89 m2
Address : Rr. Afer shkolles Gjon Serreqi
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.