Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr.Gremes 35/16B-FR

Shitet: Banesa(e mobiluar)
Kuadratura: 90 m2
Kati: -V-
Organizimi mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+banjo,dhe terasë.
Lokacioni : Ne Rrugë Te Gremes
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut” afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 592
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 90 m2
Address : Rr. Te Gremes
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.