Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves

Shitet: Banesa
Kuadratur:92 m2
Kati: VI
Gjendja: e gatshme dhe emobiluar
Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc,teras
Banesa eshte shum funksionale dhe ka mobilje shum cilesore.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut ” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 1206
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 92m2 m2
Address : Ferizaj
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.