SHITET Banesa 92m2 Rr Deshmoret e Kombit

Shitet : Banesa ne qender te qytetit afer teartit Adriana Abdullahu
Kuadraturë:92m2
Kati;II
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc+b, dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa: Rr/ Deshmoret e Kombit
E perfunduar dhe e mobiluar.
Ndërtimi është i ri dhe i një kualiteti të larte.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. Driton Islami
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2176
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 92 m2
Address : Rr. Deshmoret e Kombit
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.