-Shitet banesa 93.40m2 kate ndrysh,Rr.Emin.Duraku

Shiten: Banesat-Blloku A4
Kuadratura: 93.40m2
Kate;Te ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc, terasë .
Adresa: Rr.Emin Duraku
Investitori: IDEA INVEST

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2201
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 93.40 m2
Address : Rr. Emin Duraku
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.