-Shitet banesa 96.5m2 Ferizaj 275/17

Shitet: Banesa
Kuadratura: 96.5 m2
Kati;III
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla”(afër Market Mentori) te tregu ditor

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1157
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 96.5 m2
Address : Rr.Vellezerit Gervalla
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.