Shitet banesa 98m2 kati -VII- Ferizaj

Shitet:Banesa
Kuadraturë:98 m2
Kati:VII
Organizimi:Dy dhoma ,Sallon+kuzhine,wc+b dhe terasë.

Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon” shëno :Agjensioni LINA” dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Details

ID : 2428
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 98 m2
Address : Rr. Astrit Bytyqi
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.