Shitet banesa Duples 138m2 ne Breg Diellit-Pr

Shitet:Banesa duplex e mobiluar
Hapësirë:138 m2
Kati:IV
Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Diellit
Organizimi i mbrendshëm: qëndrimin ditorë me kuzhinë,katër dhoma gjumi,dy wc+b,depo dhe terasë.
Banesa është shumë funksionale.
Ndrrohet me banesa në Ferizaj

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
tel:044/106-626 dhe 044/172-626
add:lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 928
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 138 m2
Address : Bregu i Diellit
State : Kosova
City : Prishtine
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.