SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B

Shitet;Banesa DUPLEX
Kuadratur; 125m2
Kati;III-IV
Adresa; Në Qendër të Qytetit te Centrumi
Gjendja e tanishme; E gatëshme dhe e mobiluar
Organizimi i mbrendshem;
Kati III – Qëndrimi ditor+kuzhina, wc, teras
Kati IV – tre dhoma gjumi, wc+b dhe terase dhe tri klima
Banesa ka Garazh dhe eshte duplex
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Details

ID : 579
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 125 m2
Address : Ne qender te qytetit
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.