-SHITET banesa Duplex 125 m2 Kati -III- 186/ 17B

Shitet;Banesa DUPLEX
Kuadratur; 125m2
Kati;III-IV
Adresa; Në Qendër të Qytetit te Centrumi
Gjendja e tanishme; E gatëshme dhe e mibiluar
Organizimi i mbrendshem;
Kati III – Qëndrimi ditor+kuzhina, wc, teras
Kati IV – tre dhoma gjumi, wc+b dhe terase dhe tri klima
Banesa ka Garazh dhe eshte duplex
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë
Cmimi: 75000 Euro
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut” afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1764
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 125 m2
Address : Ne Qender te qytetit Rr. Deshmoret e Kombit
State : kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.