Shitet banesa Duplex 138 m2 banesat e Bardha Prishtine

Shitet:Banesa duplex e mobiluar
Hapësirë:138 m2
Kati:IV
Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Diellit
Organizimi i mbrendshëm: qëndrimin ditorë me kuzhinë,katër dhoma gjumi,dy wc+b,depo dhe terasë.
Banesa është shumë funksionale.
Ndrrohet me banesa në Ferizaj

Details

ID : 2301
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 138 m2
Address : Breg Diellit
State : Kosovo
City : Prishtine
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.