-Shitet dhe ipet me qera banesa 64m2

Shitet: Banesa
Kuadratur: 64 m2
Kati: IV
Adresa:Lagja te re-Sna
Gjendja: e gatshme
Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,nje dhome gjumi,1banjo,teras.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2219
Property Type : Banesa
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 64 m2
Address : Lagje te Re
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.