Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin

Shitet ;Lokali
Kuadraturë;50 m2
Kati;perdhese
Adresa;Rruga Zenel Hajdini (afër Shkolles Ahmet Hoxha)
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Sali Ceku” afër ETC kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 2117
Property Type : Lokale
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 50 m2
Address : Rr.Zenel Hajdini
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.