Shitet parcela 8.9 ari ne Kaqanik

Shitet:Parcela Hapësirë:8.9 ari
Adresa: Kaqanik Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë Dokumentacioni :në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Adresa: Rr ,, e Reqakut” afer ETC Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626 ads.el;lina_banesa@hotmail.com I/E Nderuar Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon” shëno :Agjensioni LINA” dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona. me respekt Agjs: LINA

Details

ID : 2024
Property Type : Toka
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 890m2 m2
Address : Kaqanik
State : Kosova
City : Kaqanik
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.