168,000.00

Shitet shtëpia 180 m2+ 6.3 ari oborrë

Shitet shtëpia 180 m2

Oborrë :6.3 ari

Organizimi:Kati përdhesë:dhomë dite,kuzhinë,depo,wc+b dhe terasë

Kati I:tri dhoma gjumi,dhomë pune dhe dy terasa.

Ka podrumë dhe garazhë

Dokumentacioni në rregullë.

Për një pjesë pranojm kompenzim një banesë.

Adresa:Rr.Kalabria -Ferizaj

Details

ID : 375
Price : 168,000.00
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 180 m2 m2
Address : Rr.Kalabria
State : Kosovë
Zip Code : 70000
City : Ferizaj
Country : Kosovë

Tags

Agjensioni Lina
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.