Shitet shtepia 180m2+2.10ari Rr.Saranda227/17

Shitet Shtëpia 2Katshe 180m2 me 1.60ari toke
kati I:sallon me kuzhine
kati II;3dhoma gjumi + nje wc me banjo
Adressa;Rr.Saranda
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1282
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 180 m2
Address : Rr. Saranda
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.