-Shitet shtepia 220m me 10ari oborr Rr.Brahim Ademi 228/17

Shitet Shtëpia 220m2 2 katshe me 10ari toke
kati I;Sallon,dy dhoma gjumi,banjo
kati II:Kuzhine,dy dhoma,teras,banjo.
Adressa;Rr.Brahim Ademi-afer parkut te liris
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1121
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 220 m2
Address : Rr. Brahim Ademi
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.