Shitet shtepia 220m2+10ari Rr.B.Ademi

Shitet Shtëpia 220m2 2 katshe me 10ari toke
kati I;Sallon,dy dhoma gjumi,banjo
kati II:Kuzhine,dy dhoma,teras,banjo.
Adressa;Rr.Brahim Ademi-afer parkut te liris
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

Details

ID : 502
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 220 m2
Address : Rr.Brahim Ademi
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.