Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez

Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 250
Oborrë;16ari oborre
Shtepia 3 kate:Organizimi i mbrendshem:Garazhdë
4 dhoma gjumi 2 banjo+wc
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Pleshinës-Ramadan Saliu
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2006
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 250 m2
Address : Prelez
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.