-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti me 10ari Oborr 226/17

Shitet Shtëpia 2Katshe me 10ari toke
Kati I:Sallo,kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,terase
Kati II:dy dhoma gjumi,banjo,teras
Adressa;Radivojc-Viti
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1316
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 150 m2
Address : Ne Radivojc-Viti
State : Kosovo
City : Viti
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.