-Shitet shtepia 2katshe Rr.Rifat Berisha238/17

Shitet:Shtëpia
Kuadraturë: Banim 200 m2 dhe 4.20ari oborrë.
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrim ditorë+kuzhina,4 dhoma gjumi,dy banjo,garazhë,terasa
Adresa:Rr.Rifat Berisha
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Rrecakut afer ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1065
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 200 m2
Address : Rr.Rifat Berisha
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.