Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan Prishtine 236/17

Shitet Shtepia: 375m2
Kati i pare – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo.
Kati i dyte – kater dhoma gjumi , wc dhe banjo, dhe terasa.
Gjithashtu ka nje lokal 40m2 dhe garazh.
Adresa:Dragodan Rr.Gjergj Balsha afer Melodia Px

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër” ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-62

Details

ID : 462
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 375 m2
Address : Dragodan
State : Kosovo
City : Prishtine
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.