Shitet shtepia 3katsh me 7.5ari oborr ne Llojza232/17

Shitet Shtëpia 3 Katshe 226m2  me 7.5ari toke
kati I:sallon me kuzhine,nje banjo

kati II;3dhoma gjumi + nje banjo

kati III;2dhoma gjumi

Lokal dhe nje garazh
Adressa;Llojza
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1078
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 226 m2
Address : Llojza
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.