Shitet shtepia dy kateshe me 3.20ari oborr

Shitet shtepia me 3.20ari oborr dy katesge e cila ka 5 dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,terasa,dhe garazha.

Pronari shqiptar dhe dokumentacion komplet ne rregull.

Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2588
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 150 m2
Address : Nazmi Uksmajli
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.