SHITET Shtëpia dy kateshe me 3 ari në Ferizaj

Shitet:Shtëpia e mobiluar
Siperfaqe;150 m2
Oborr:3 ari
Organizimi:
Kati përdhesë:Dhomë dite me kuzhinë ,wc+banjo,terasë.
Kati parë:Tri dhoma gjumi,wc+b dhe terasë.
Adresa:Rr Xhevë Lladrovci.
Shtëpia është ndërtuar në vitin 2014.
Dokumentacioni në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër” ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 703
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 150 m2
Address : Rr. Xheve Lladrovci
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.