Shitet shtëpia e mobiluar me 4ari oborr në Emshir Pr

Shitet:Shtëpia tre katëshe e mobiluar
Kuadraturë:mbi 400 m2
Oborr:4 ari
Organizimi: kati përdhesë-qëndrimin ditorë,kuzhinë ndaras,dhomë pritje,wc+b,depo dhe garazhë,
Kati I:holl i madhë i mobiluar,tri dhoma gjumi,wc+b,dhe kati II: tri dhoma gjumi.
Shtëpia është e mobiluar mirë dhe shumë funksionale,poashtu mund të shfrytzohet edhe për biznes.
Pronari shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Shtëpia gjendet mbrapa kompleksit DARDHA.

Ndërmjetsues i autorizuar :Agjensioni LINA
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1334
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 420 m2
Address : Kalabri
State : Kosovo
City : Prishtine
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.