SHITET SHTEPIA (e mobilur)NE LAGJEN JANINA FERIZAJ 55/16SH

Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore dhe garazh.
Po ashtu ka edhe lokal ne katin perdhes.
Shtepia eshte e mobiluar perfekt dhe po ashtu e pajisur me dokumentacion komplet.
Per nje pjes te vleres pranohet kompenzim nje banese.

Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Adresa: Rr. Recaku afer ETC Ferizaj

Details

ID : 691
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 220 m2
Address : Lagjia Janina
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.