-SHITET shtepia ekskluzive me 23ari oborr ”Rruga e Neredimes”

Shitet: shtëpia dy kateshe Ekzkluzive me 23 ari oborr,ne oborr gjendet dhe nje shtepi me vjeter me lokale.
Organizimi i mbrendshem:
Kati -I- eshte i hapur -sallon me kuzhine dhe banjo
Kati-II- kater dhoma gjumi dy banjo,dhe nje biblotek,
ne njeren prej dhomave gjendet zhveshtorja dhe nje banjo mbrenda saj.
Shtepia eshte e paisur me pompa uji dhe gjenerator special.
Adressa:Rruga E Neredimes-Ferizaj
Pronari :Shqipetar
Dokumentacioni: Ne rregull.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1294
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 150 m2
Address : Rr. Neredimes
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.