SHITET SHTEPIA ME 2ARI OBORR RR.ISA BOLETINI 95/16S

Shitet Shtëpia(e mobiluar)
Oborr : 2 ari
Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,depo,një dhom gjumi,wc,terasë
K-II Tre dhoma gjumi,terasë,wc+banjo dhe nen kulem
Adressa; Rr.Isa Boletini
Infrastruktur: rrugė,kanalizim,ujėsjellės
Pronari: shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 717
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 250 m2
Address : Rr. Isa Boletini
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.