-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës

Shitet:Shtëpia e mobiluar
Trualli:4 ari
Organizimi :salloni me kuzhinë,dy dhoma të fjetjes ,wc+b,podrumë dhe verandë.
Shtëpia është e renovuar dhe gjendet afër qytetit.
Pronari shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon” shëno :Agjensioni LINA” dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjs: LINA

Details

ID : 739
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 130 m2
Address : Rr. Pleshines
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.