SHITET Shtëpia me 4ari oborr- L.Qëndresa

Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 350m2
Oborrë; 4 ari
Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka 350 m2 hapesire shfrytezuese dhe me 4 ari kopesht. Shtepia ne 348 m2 te saj ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine,(trapezari të bukës) pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor dhe bunar me uj te pishem.
Shtepia eshte funksionale dhe oborr te mjaftueshem me komplet infrastrukturen.
Adressa;Lagjen Qëndresa-Prishtinë
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 491
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 350 m2
Address : Lagjja Qendresa
State : Kosova
City : Prishtine
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.