Shitet Shtëpia me 5.5 ari Rr.Astrit Bytyqi

Shitet:Shtëpia e mobiluar
Oborr:5.5 ari
Adresa:Rr ,,Astrit Bytyqi” nr 50
Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhina.katër dhoma gjumi,wc+b. dhe terasë verore.
Shtëpia është e ndërtuar me standarde the është shumë funksionale.
Shtëpia është në një lokacion perfekt për vendbanim dhe po ashtu në pjesen e përparme ka mundësi të shfrytzohet edhe për biznes.
Mund te pranohen dy banesa kompenzim
Pronari :Shqiptarë
Dokumentacioni :në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
tel/viber:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 513
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 200 m2
Address : Rr.Astrit Bytyqi
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.