Shitet Shtëpia me 5ari oborr Rr.Varoshit

Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 280m2
Oborrë; 5 ari
Organizimi i mbrendshem:Nv I Dy Qendrime ditore+kuzhinë,wc
Nv-II Katër Dhoma gjumi,dy wc+banjo,terasë
Nv-III Dy dhoma gjumi
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Varoshit-Agim Bajrami afër Furres Orex
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku” afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 771
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 280 m2
Address : Rr.Varroshit
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.