Shitet shtëpia me 6.5 ari oborr (e mobiluar)Ferizaj

Shitet:Shtëpia e mobiluar
Oborr:6.5 ari
Organizimi:Kati 0-Qëndrimi ditorë+kuzhina,wc+b,depo,terasë.
K-I- tri dhoma gjumi,dhomë pune dhe dy terasa.
Ka infrastrukturë:Rrugë e asfaltuar,ujë sjellës,kanalizim,bunarë, po ashtu garazhë dhe podrumë.
Shtëpia është e izoluar me standard dhe ka ngrohje me pelet.
Dokumentacioni në rregullë.

Me mundësi pranimi kompenzim deri 30 % të vlerës(Banesë apo vetura)

Details

ID : 1325
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 180 m2
Address : Rr.Kalabria
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.