SHITET SHTEPIA me 7.5 ari ,Rr 28/Nëntori 14/16SH

Shitet Shtëpia një katëshe e banushme me 7.5 ari oborr në në pozicion shumë të mirë.Shtëpia gjendet në Rr 28 Nëntori .Trualli ka mundësi të përdoret për dy troje.
Prona është e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1617
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 100 m2
Address : Rr.28 Nentori
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.