SHITET Shtëpia ne Prishtine Rr Bajram Kelmendi 170/17SH

Shitet:Shtëpia e mobiluar
Adresa:Rr ,,Bajram Kelmendi
Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhine,sallon te veqant,dy dhoma gjumi,wc+b. dhe terasë verore.
Shtëpia është e ndërtuar me standarde dhe është shumë funksionale.
Pronari :Shqiptarë
Dokumentacioni :në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut” afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1306
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 130 m2
Address : Rr. Bajram Kelmendi
State : Kosovo
City : Prishtine
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.