Shitet Shtëpia re e gatëshme për banim me 3 ari oborr Ferizaj Sh/2019

Shitet:Shtëpia 200 m2 banim
Oborr: 3 ari
Organizimi:Sallon me kuzhinë,4 dhoma gjumi,dy wc+b ,wc,depo dhe terasa.
Ngrohjen nën dysheme.
E ndërtuar me standarde dhe organizim shumë funksional.
Dokumentacioni në rregull.
Pronari :Shqiptarë.
E kompletuar me infrastrukturë.
Orientim jug-perndim
Lagje e re dhe perfekt për banim.

Details

ID : 1102
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 200 m2
Address : Rr. Metush Krasniqi
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.