-Shitet shtepia+3.65 ari Rr,Pleshinès 242/17

Shitet Shtëpia 2Katshe 230m2 me 3.65ari toke
kati I:sallon me kuzhine,nje banjo,nje dhome.
kati II;3dhoma gjumi + nje banjo
Adressa:Rr.Gusia-
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1126
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 230 m2
Address : Rruga Gusia ( Te Varosht)
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.