-Shitet Shtëpija 300m2 me 6 ari oborrë

Shitet : Shtëpija
Kuadraturë: 300 m2
Oborri: 6 ari
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhomë gjumi,wc+b,terasë(kati përdhesë)ndërsa në katin e parë ka:tri dhoma gjumi dhe tri banjo.
Prcela ka formen katrore dhe komplet infrastrukturën poashtu ka vetëm 5 min në këmbë nga qendra e qytetit.
Është pronë e shqiptarit dhe ka dokumentacionin në rregullë me FLETPOSEDIM të pronësisë.
Shtëpia është renovuar komplet para dy viteve.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton Islami afër” ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2146
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 300 m2
Address : Qender te Qytetit
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.