SHITETE BANES 131.30m2 Rr.Vellezerit Gervalla 242/17

Shitet : Banesa
Kuadraturë: 131.30m2
Kati: -VI-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe tre dhoma fjetje,wc terasë.
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në rregullë
Adresa:Rr.Gilanit në Rr.Rexhep Bislim(afër Kishës Katolike)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2166
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 131.30 m2
Address : Rr. Vellezerit Gervalla
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.