Tag:banes

Shitet banesa 98m2 kati -VII- Ferizaj

Rr. Astrit Bytyqi Shitet:Banesa Kuadraturë:98 m2 Kati:VII Organizimi:Dy dhoma ,Sallon+kuzhine,wc+b dhe terasë. Adresa:Rr.Recakut afer ETC Ndërmjetsues i autorizuar:…
Area:   98 m2

Shitet banesa 64m2 Rruga Halim Spahiu Ferizaj

Rr. Halim Spahiu Shitet:Banesa Kuadraturë:64 m2 Kati:-II- Organizimi: Nje dhomë gjumi,sallon+kuzhinë,wc+b dhe terasë. Adresa: Rr. Halim Spahiu Ferizaj…
Area:   64 m2

Shitet Banesa 60m2 ne katin e -VII- Ferizaj

Rr. Gremes Shitet Banesa 60m2 Kati:VII Lokacioni:Rr.Gremes Investitori:Rahovica Renditja:1 dhomë. gjumi,Sallon+kuzhin,Banjo,Terasa. Funksionalizohet në fillim te muajit qershor.…
Area:   60 m2

Shitet banesa 111m2 kati VII Te Fitorja

Rr.Zenun Beqa Shitet banesa Kuadratura: 111m2 Kati”:VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,dy banjo, terasë .…
Area:   111 m2

-Shitet Banesa 61.66m2,Kati-IV-të

Mrapa Stacionit policor Shitet : Banesa Kuadraturë: 61.66 m2 Kati:IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc,wc+b dhe…
Area:   61.66 m2

LINA-Shitet banesa 61 m2 në Lagje te Re-Ferizaj

Lagje te Re Shitet:Banesa e mobiluar Kuadraturë:61 m2 Kati:VI Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,një dhomë gjumi,wc+b,depo dhe terasë. Me…
Area:   61 m2

SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJON SEREQI

Rr. Gjon Sereqi Shitet: Banesa Kuadratura: 65.07m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina nje dhoma gjumi,,wc+b, terasë .…
Area:   65 m2

Shitet BANESA 131.30m2 Rr.Vellezerit Gervalla

Rr. Vellezerit Gervalla Shitet : Banesa Kuadraturë: 131.30m2 Kati: -VI- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe tre dhoma fjetje,wc…
Area:   131 m2

Shitet banesa Duplex 138 m2 banesat e Bardha Prishtine

Breg Diellit Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Diellit…
Area:   138 m2