Tag:Banes per shitje

Shitet banesa 92m2 kati I .Te AAB

afer Unversiteti AAB Shitet: Banesa Kuadraturë: 92m2 Kati:-I-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,2 dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë. Pronar;Shqiptarë…
Area:   92 m2