Tag:banesa

Shitet banesa 52m2 kati VII Rr.12Qershori

Rr.12Qershori Shitet Banesa Kuadratura:52m2 Kati:VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhome gjumi,banjo. Adresa:Rr.12Qershori-Ferizaj Ndërmjetsues i autorizuar:…
Area:   52 m2

Shitet banesa 140m2 kati I ne Ulpiane

Ulpiane Shitet: Banesa Kuadraturë: 140m2 Kati:-I-rë Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,2banjo+1depo dhe terasë. Pronar;Shqiptarë…
Area:   140 m2

Shiten Apartamentet në Shëngjin afër Rafaelos

Shengjin Shiten Apartamentet të ndryshme. Apartamentet posedojne;  dhomë te gjumit,kuzhinë,wc+b dhe terasë . Të gatshëme dhe…
Area:   70 m2

Shitet Banesa 67m2,k-I-,Rr.V.Gërvalla 50/16B

Rr.Vellezerit Gervalla Shitet; Banesa Kuadraturë; 67m2 Kati; -I- Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,terasë Ndërmjetsues i autorizuar…
Area:   67 m2

Shitet banesa 75 m2 kati -II-(ndërt.i vjeter)Gjilan

GJILAN Shitet:Banesa e mobiluar Kuadraturë:75 m2 Kati :II Organizimi:Dhomë dite me kuzhinë,një dhomë gjumi të madhe,wc+b,depo…
Area:   75 m2

-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

Ne Lagje te Re Shitet:Banesa Kuadraturë: 111.69 m2 Kati:K-V- Lokacioni:Në Lagjen e Re, mbrapa gjimnazit Organizimi i mbrendshëm: qëndrimi…
Area:   111 m2

SHITET Banesa 65m2,Kati-II- në Durrës

Durres Shitet;Banesa Kuadratur;65m2 Kati;II Adresa;Në Durrës-Shkëmbi i Kavajës (Kamelja 3) 50metra nga Plazha Gjendja e tanishme;…
Area:   65 m2

Shitet Banesa 85m2,Kati-VII-Rruga 12qershori 43/16B

Rr. 12 Qershori Shitet : Banesa Kuadraturë: 85 m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,depo,dy dhoma fjetje,wc+b, dhe…
Area:   85 m2

LINA-SHITEN Banesat 91m2,83m2,88m2. 92/16B-Ferizaj

Ne Lagje te Re Shiten;Banesat Kuadratur; 91m2, 88m2, 83m2 Katet; -VII-, -I- -VI,VII- Adresa; Në Lagje te re Gjendja…
Area:   91,88,83 m2

-Shiten banesat ne kate te ndryshme

Rr. Vellezerit Gervalla perball Qerdhes Shiten: Banesat Kuadraturë: Te Ndryshme Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne Ferizaj Organizimi…
Area:   148 m2