Tag:banese ne shitje

Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr.Gremes 35/16B-FR

Rr. Te Gremes Shitet: Banesa(e mobiluar) Kuadratura: 90 m2 Kati: -V- Organizimi mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+banjo,dhe terasë. Lokacioni…
Area:   90 m2

SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B

Ne qender te qytetit Shitet;Banesa DUPLEX Kuadratur; 125m2 Kati;III-IV Adresa; Në Qendër të Qytetit te Centrumi Gjendja e tanishme;…
Area:   125 m2

-SHITET BANESA 129m2 KATI -V- RR.HAMEZ JASHARI 260/17

Rr. Hamez Jashari Shitet: Banesa E Gatshme Kuadratura: 129m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë…
Area:   129 m2

Shitet banesa 89m2 kati -VII- Ferizaj

Rr. Afer shkolles Gjon Serreqi Shitet : Banesa Kuadraturë: 89m2 Kati: -VIII- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc,wc+b dhe…
Area:   89 m2

SHITET BANESA 132m2 KATI -V- Rr.R.BISLIM 229/17

Rr.Rexhep Bislimi Shitet Banesa Kuadratura:132m2 Kati:V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,,wc+b, terasë . Adresa:Rr.Rexhep BislimiFerizaj…
Area:   123 m2