Tag:objekt

Ipet Objekti me qera 960m2 ne magjistrale Ferizaj-Prishtine

Magjistrale Ferizaj-Prishtine Ipet me qera; Objekti 3-katesh me 960m2 Adressa; Magjistrale Ferizaj Prishtine Objekti është i paisur…
Area:   960 m2

Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan

Gjilan Shitet Restaurant Luxor me 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në…
Area:   2000 m2

Shitet Objekti me 5ari Rr.Pleshines

Rr.Pleshines Shitet: Objekti Adresaa: Rr.Pleshines -Ferizaj Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA…
Area:   800 m2

IPET DEPO ME QERA NE MAGJISTRALEN FERIZAJ- SHKUP

Rr. Ferizaj-Shkup Ipet me qera depo 600m2 Depo eshte ne Perdhes Adressa;Magjistrale Ferizaj-Shkup Pronar;Shqiptar Dokumentacion;Në Rregullë Ndërmjetsues…
Area:   600 m2

SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L

Babush Shitet; Objekti me 71 ari tokë Adressa; Në Babush rreth magjistrales Lokali është i paisur…
Area:   350 m2

SHITET HOTEL MUHAXHERI 900m2 FR 57/16L

Rr.Rexhep Bislimi Shitet: Restaurant+Hotel Muhaxheri Hapësira komplet 900m2 Objekti eshte 5kate 15 -Dhomat e mobiluara komplet+4dhoma shtepia…
Area:   900 m2

-Shitet Objekti për biznes Babush 1400m2 Babush 127/17

Babush Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë.…
Area:   1400 m2

LINA OBJEKTI 500m2 ne Çakllavice me 11 ari Truall 01/16L

Cakllavic Shitet Objekti prej rreth 500m2 me 11 Ari truall,afer rrethit te Çakllavicës. Objekti eshte -II-Katesh…
Area:   500 m2

LINA-Shitet dhe ipet me qira Objekti -Mali i Robit

Mali Robit Shitet dhe ipet me qira OBJEKTI 3 kate Oborr : 21 ari Adresa;Mali Robit ne…
Area:   500 m2

LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari oborr Rr.Nerodimes 101/17

Rr. Neredimes Shitet:Objekti 1500m2 Parcela:4ari oborr Organizimi:Sallê dasmash Me kuzhinë moderne 13 dhoma të mobiluara. 3Lokale te…
Area:   1500 m2