Tag:Shitet

SHITET BANESA 110m2 Rr.LIMON REKA-FR 220/17B

Rr. Liman Reka Shitet: Banesa Kuadratura:110m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr.Limon…
Area:   110 m2

-Shitet shtëpia me 76 ari në Talinovc-Ferizaj

Talinovc Shitet:Shtëpia e re Hapësirë:280 m2 Trualli:76 ari Organizimi i shtëpisë:Kati parë-qëndrimin ditorë,kuzhinë e veqantë,depo e…
Area:   280 m2

Shiten 50ari toke ne Gjyrkovc 75/18

Gjyrkovc Shitet: Toka Hapësirë: 50 ari Adresa:Gjyrkovc-Shtime Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë. Infrastruktur…
Area:   5000m2 m2

Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan Prishtine 236/17

Dragodan Shitet Shtepia: 375m2 Kati i pare – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyte…
Area:   375 m2

-SHITET SHTEPIA ME 3ARI OBORR NE LAGJEN ILIRIA- FERIZAJ 198/17

Lagjia Iliria Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 172m2 Oborrë; 3 ari Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj. Adressa;LAGJIA ILIRIA…
Area:   172 m2

SHITEN DY SHTEPI NE RR.ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH

Rr.Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Shtëpitë…