Tag:shtepi

Shitet shtepia dy kateshe me 3.20ari oborr

Nazmi Uksmajli Shitet shtepia me 3.20ari oborr dy katesge e cila ka 5 dhoma gjumi,dhomen e dites…
Area:   150 m2

Shitet Shtepia 250m2+6ari toke ne Shtime

Shtime Shitet:Shtëpia Siperfaqe;250 m2 Oborr:6ari Adresa:Shtime Pronar shqiptar. Dokumentacioni në rregullë Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA…
Area:   250 m2

Shitet shtepia dy kateshe me 4ari oborr ne Lagjen Iliria Ferizaj

Lagjia Iiria Shitet : Shtepia 2 kateshe me 4 ari oborr Organzimi i mbrendshem :Sallon me kuzhine,kater…
Area:   264 m2

-Shitet shtepia me 4ari toke Rr.Astrit Bytyqi

Rr. Astrit Bytyqi Shitet Shtëpia 1 Katshe me 4 ari toke Lagja eshte me infrastrukture komplete Adressa;Rr.Astrit Bytyqi…
Area:   150 m2

Shitet Shtëpia 4ari afër Mobileris Mob In 66/16SH

Rr. Atanas Atanasi afer mobileris Mob In Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 100m2 Oborrë; 4.80 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,wc+banjo K-II Tre dhoma…
Area:   100 m2

-Shitet Shtëpija 300m2 me 6 ari oborrë

Qender te Qytetit Shitet : Shtëpija Kuadraturë: 300 m2 Oborri: 6 ari Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhomë…
Area:   300 m2

Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez

Prelez Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 250 Oborrë;16ari oborre Shtepia 3 kate:Organizimi i mbrendshem:Garazhdë 4 dhoma gjumi 2 banjo+wc…
Area:   250 m2

SHITET Shtëpia me 25 ari në Pojatë

Pojate Shitet:Shtëpija 200 m2 banim dhe 100 m2 podrumi Shtëpija është komfor dhe renovuar kohën e…
Area:   200 m2

LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ

Rr. Enver Topalli Shitet shtëpia jo e përfunduar por që ka 10 ari dhe pozicion shumë të mirë…
Area:   100 m2

SHITET SHTEPIA ME NGROHJE SOLARE+(e mobiluar).

Rr. Vellezerit Gervalla Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë: 250 m2 banim me gjithsejt 4.5 ari truallë. Lokacioni: Rr…
Area:   250 m2